logo

Zaproszenie na koncertWystąpią dla Państwa artyści scen warszawskich:

Magdalena Tunkiewicz - sopran
Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, studiowała w klasie wieloletniej solistki Teatru Wielkiego Krystyny Pakulskiej. Uczestniczy w kursach wokalnych kształcąc i doskonaląc swój głos. Współpracuje jako solistka z Capellą Zamku Rydzyńskiego, koncertując w kraju i za granicą. W roku 2003 po raz pierwszy zaśpiewała w Filharmonii Poznańskiej, a w roku 2004 miała swój debiut na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu w operze W. A. Mozarta "Czarodziejski flet". Współpracuje z dyrygentami operowymi: José Marii Florencio Juniorem, prof. Mieczysławem Dondajewskim, czy Bohdanem Jarmołowiczem. Z wielkim upodobaniem wykonuje muzykę operową, operetkową jak i musical. W swoim repertuarze posiada także muzykę kantatowo-oratoryjną. Poza działalnością koncertową jest również pedagogiem śpiewu solowego.Wojciech Bardowski - wokalista, bard, baryton
Pochodzi z Siennowa. Pierwsze szliły, jako baryton zdobywał w Centralnym Zespole Artystycznym Wojska Polskiego. W latach 1986–1990 przebywał w Paryżu, gdzie doskonalił swój kunszt wokalny. Zauroczył się wówczas piosenką francuską, co zaowocowało między innymi zdobyciem wyróżnień na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Francuskiej ,,Grand Prix Edith Piaf `` w Krakowie w 2009 i 2010 roku. Laureat III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej Brzeg 2010. Zdobywca ,,Grand Prix`` IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej Brzeg 2011. Swoje umiejętności wokalne doskonalił u Primadonny Operetki Warszawskiej Elżbiety Ryl-Górskiej. W 2013 roku znalazł się wśród 40 najlepszych wokalistów w Polsce telewizyjnego programu X-Factor. Wyróżniony m in. przez Ministra Kultury Złotym Liściem Retro - 2013 za upowszechnianie w swojej działalności artystycznej dorobku kultury dwudziestolecia międzywojennego. W swoim repertuarze posiada pieśni i piosenki w języku polskim, francuskim, ukraińskim i rosyjskim, rozszerzając go w dziedzinie musicalu i operetki.


Mariusz Dubrawski - pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny
Urodzony w Białymstoku. Absolwent klasy fortepianu Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie i Wykładowca na tej uczelni (obecnie: Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie.) Oprócz muzyki klasycznej, zajmuje się muzyką teatralną, poetycko-balladową, rockową i jazzową. W swoim dorobku artystycznym ma współpracę z czołowymi polskimi aktorami (Jacek Borkowski, Wiktor Zborowski, Emilian Kamiński, Justyna Sieńczyłło, Adrianna Biedrzyńska ), piosenkarzami (Robert Janowski, Edyta Bartosiewicz, Jan Jakub Należyty) i z teatrami (Teatr Powszechny, Teatr Kamienica w Warszawie), jako kompozytor, aranżer i pianista. Kierownik muzyczny wielu projektów festiwalowych – m.in. w Iławie na festiwalu jazzowym ZLOTA TARKA i w OPOLU na festiwalu piosenki polskiej. Aktualnie stale koncertuje jako pianista z Ireną Santor a od lat współpracuje ze Zbigniewem Wodeckim jako aranżer i pianista. Komponuje obecnie nowe piosenki na płytę Stana Borysa.