logo
W 2004 roku powstało Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Zarzecze. Od dwóch lat przyznaje ono stypendia dla najzdolniejszych uczniów z naszej gminy. Pani Przezes Emilia Pelc otworzyła uroczystość wręczenia tegorocznych stypendiów. W 15-osobowej grupie stypendystów znalazła się uczennica z naszej szkoły.

Akademia z okazji Święta Niepodległości odbyła się w naszej szkole w poniedziałek. Takim sposobem obchody narodowego święta trwały dłużej.

W naszej szkole Akademia z okazji Dnia Nauczyciela odbyła się 15 października 2007.

Pasowanie na ucznia to bardzo ważne wydarzenie dla pierwszaków i dla ich Pani. W tym roku odbyło się ono trzeciego października.

W dniu Pasowania na ucznia pełna gala. Nasze mundurki szkolne w zestawieniu z białą bluzką wyglądają nienagannie.

Wakacje trwały jak zwykle zbyt krótko. Wszyscy jednak szczęśliwie wrócili do szkoły i tym cieszymy się najbardziej.

Mamy dzień 15 sierpnia 2007r. Pierwsi wieńczarze już są. Pogoda jak marzenie!

Zakończenie roku szkolnego to przecież początek wakacji...

Oceny już wystawione, w powietrzu unosi się czarowny zapach wakacji... Do szczęścia potrzebny jeszcze wspólny biwak...7-go maja zespól teatralny GUZIK wystąpił na III Wojewódzkim Przeglądzie Teatralnym O gęsie pióro w Stalowej Woli.W tym roku Święto Szkoły zbiegło się z 10 rocznicą nadania Szkole im. Marii Konopnickiej oraz rocznicą uchwalenia Konstytucji 3-go MajaNasze osiągnięcia na półrocze ...22 stycznia koncert: Kochane Babcie, Kochani Dziadziowie, żyjcie nam w zdrowiu 100 lat i dłużej!21 stycznia odbył się w Zarzeckim Pałacu Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Naszą szkołę reprezentował zespół EFFATA.6 stycznia w dzień Objawienia Pańskiego po wieczornej mszy zespół EFFATA, Chór parafialny SoliDeo i uczniowie uczęszczający na zajęcia szkoły YAMAHA zaprosili parafian do kolędowania.Spotkanie opłatkowe w naszej szkole. Nauczycielom i uczniom - Wesołych Świąt i Sczęśliwego Nowego Roku!W ramach projektu "Język angielski nie tylko dla dzieci miejskich" odbył się przegląd przedstawień przygotowanych na podstawie różnych bajek przez uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Wszystkie przedstawienia były urocze a mali aktorzy fantastyczni. My zaprezentowaliśmy Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków.24 listopada w Pałacu w Zarzeczu odbył się Gminny Dzień Szkocki.23 listopad 2006 - Spotkanie z rodzicami.Święto Niepodległości obchodziliśmy już 10 listopada.Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej odbył się w Pałacu Dzieduszyckich w Zarzeczu. W konkursie brało udział sześć szkół z terenu gminy. Nasz zespół zdobył I miejsce i nagrodę dla szkoły - odtwarzacz DVD. II miejsce w kategorii wykonawców indywidualnych zdobył uczeń VI klasy Jakub Gawłowski.27 września przyjęliśmy nowych uczniów w poczet naszej szkołyDzień Nauczyciela obchodziliśmy dopiero 16 października. Akademia z tej okazji jest zawsze sporą niespodzianką. Tak było i tym razem, gdy nauczyciele, pracownicy szkoły i goście zostali zaproszeni w podróż na ... HAWAJE ... Gratulujemy pomysłowości! Tak trzymać!15 września odbyła się Akcja Sprzątanie ŚwiataNo i zaczęło się ... od 4 września chodzimy do szkoły!

Część z nas po raz pierwszy – serdecznie witamy przedszkolaków i pierwszoklasistów!!!